Pro zahradní centra a zahradnické prodejny nabízíme “full servis” zásobování ovocnými stromky. Minimální odběr je za 10.000 kč bez DPH. Stromky jsou prostokořenné, balené ve svazcích po pěti kusech, sazenice drobného ovoce po deseti. Tvar stromků je zákrsek až čtvrtkmen s obrostem (s volnou korunou), bez ohledu na zvolenou podnož (takže například jabloně na podnoži A2 lze snadno dotvarovat na polokmen, během prvního roku pěstování). Každý ovocný stromek má vlastní štítek s povinnými údaji, vlastním rostlinolékařským pasem a čarovým kódem a podrobným popisem odrůdy navíc.

Jsme partnery pro zahradní centra a zahradnické prodejny

Proč si nás vybrat za obchodního partnera?

1. Široký sortiment na podzim a dobré ceny 

Máme kompletní sortiment ovocných stromků, které zákazníci chtějí.  Staré i nové odrůdy jabloní, hrušní, višní, třešní, švestek, rynglí, broskvoní a meruněk. K tomu sazenice angreštu, rybízu a malin. Díky spolupráci s dalšími ovocnými školkami můžeme naši nabídku dle požadavků trhu rozšířit. Najdete v ní jak nové výborné licenční odrůdy (například slivoně Jofela, Joganta.....)  tak i stále populárnější staré krajové odrůdy ovocných stromů (například jabloně Malinové hornokrajské, Antonovka, Kožuch ...) A k tomu všemu nečekaně dobré ceny !

2. Doprava až k Vám, zcela zdarma !

Po celé ČR nabízíme dopravu zdarma, bez ohledu na Vaši adresu. To platí pro všechny objednávky, nad 10.000 kč bez DPH !!!

3. Čarový kód a podrobný popis odrůdy u každého stromku

Každý stromek má visačku s povinnými údaji (druh, odrůda, podnož), s vlastním rostlinolékařským pasem a navíc podrobný popis vlastností odrůdy a čarový kód.  Je to velmi pohodlné pro obsluhu Vašich zákazníků, kdy není třeba složitě shánět informace k odrůdám. Čarový kód Vám zase usnadní skladové hospodaření.

4. Tvary stromků pro snadnou manipulaci

Stromky jsou s obrostem (volnou korunou) a mají jednotný tvar - zákrsku až čtvrtkmenu - bez ohledu na podnož. Jsou tak pro klienty zahradních center snadno manipulovatelné a dobře se nakládají do auta. Navíc stromek je na pohled pěkný, zdravý. 

5. Balení stromků

Svazky obsahují 5 ks stromků, takže můžete objednat mnohem širší sortiment, než když jste nucení objednávat po deseti kusech. Sazenice drobného ovoce jsou baleny po deseti kusech ve svazcích (protože se prodávají ve větších počtech, je po nich větší poptávka).

6. Platba na fakturu, 14 dní splatnost

Zákazníci, kteří si objednají poprvé, mají třídenní termín splatnosti. Jinak standartně platí 14 ti denní platební lhůta.

7. Brzký termín dovozu k Vám

Zboží začínáme naskladňovat a rozvážet již začátkem října (samozřejmě v závislosti na počasí, které ovlivňuje možnosti vyorávky stromů v ovocné školce.  Na jaře začínáme rozvážet již v půlce března, opět v závislosti na počasí. 

ŽÁDNÉ STAROSTI A PLNÝ SORTIMENT NA PRODEJNĚ - to je spolupráce s námi ! STAČÍ JEN OBJEDNAT !