Prodej ovocných stromků a ovocné stromky a keře
Prodej ovocných stromků pro sadaře a ovocné stromky pro drobné pěstitele

Nabízíme kvalitní nové i klasické prověřené odrůdy ovocných stromků a keřů.

Prodej ovocných stromků 2020 brzy zahájen

Jakmile to počasí ve školkách dovolí, zahájíme také my prodej ovocných stromů a keřů k výsadbě v sadech i zahradách.

Ať už upřednostňujete ovocný strom nebo drobné ovoce, v našem sortimentu naleznete mnoho odrůd na výběr. Ovocné stromy nedávají jen chutné ovoce, ale zkrášlují zahradu svými květy a barevnými kontrasty a poskytují životní prostor nejen vám, ale také zvířatům, ptákům a hmyzu.

Ovocné stromy rostou relativně pomalu, avšak přihlížet, jak se vyvíjejí, přináší mnoho radosti a již po několika málo letech se můžete těšit na první úrodu.

Prodej jabloní a hrušní

Prodej ovocných stromků zahrnuje jabloně odolné jarním mrazům, rezistentní jabloně vůči strupovitosti, nebo jabloně do vyšších poloh.

U nás najdete také hrušně do vyšších poloh, případně asijské hrušně.

Ovocné stromky švestek, slivoní a rynglí

Z dalších sazenic ovocných stromků si můžete vybrat také švestky vhodné na pálení, samosprašné slivoně tolerantní šárce, případně ryngle, blumy a další.

Další druhy ovocných stromků

V nabídce máme také samosprašné meruňky odolné mrazu v době květu, broskvoně jdoucí dobře od pecky, rybíz, angrešt rezistentní padlí, višně, třešně odolné červivosti, nebo třešně, které nepukají za deštivého počasí.

Výběr podnože pro ovocné stromky

Naše ovocné stromky jsou roubované na široké paletě podnoží, aby jste si mohli vybrat stromek přesně do Vašich podmínek. Podívejte se, jak na prodej ovocných stromků. nebo jaké ovocné stromky do malé zahrady.