Již 22. 9. 2021 jsme SPUSTILI NOVÝ E-SHOP!!!
Nakoupit stromky bude možný již jen na novém e-shopu, který bude mít i novou adresu ovostromky.cz. Sekce ZAHRADNICTVÍ (Prodej ovocných stromků a keřů) je tedy přesunuta na novou adresu ovostromky.cz.
Děkujeme za přízeň a již můžete nakupovat na novém e-shopu ovostromky.cz. Na stránkách Ekovčelaře bude nadále fungovat sekce VČELAŘSTVÍ.

Začátek PRODEJE prostokořenných stromků V ŘÍJNU 2021 již v novém e-shopu, který je v provozu od 22. 9. 2021!

 

Nový e-shop ovostromky.cz

 

Prodej ovocných stromků pro sadaře a ovocné stromky pro drobné pěstitele.

Zahajujeme podzimní prodej prostokořenných stromků. Těšit se můžete na další nové odrůdy stromů, keřů a drobného ovoce. Děkujeme za Vaši přízeň a ohlasy, které jste nám zasílali minulou sezónu. Prodáváme kvalitní nové i klasické prověřené odrůdy ovocných stromků a keřů. V sortimentu máme také stromy do vyšších poloh a okrajových oblastí, do suchých míst, rezistentní odrůdy, odolné mrazu, samosprašné odrůdy, švestky odolné šarce, ovoce vhodné na pálení, sladké rezistentní angrešty a spoustu dalšího. Veškeré zboží uchováváme v chladírenském kontejneru, takže ani při pozdější koupi nemusíte mít během jarní sezóny obavy z toho, že bychom Vám dodali narašené stromky. Sazenice pečlivě zabalíme a dodáme až k Vám domů nebo jako balík na poštu. Využít můžete také dopravu zdarma nebo si vše vyzvednout v našem zahradnictví.

 

Prodej ovocných stromků 2021

Ať už upřednostňujete ovocný strom nebo drobné ovoce, v našem sortimentu naleznete mnoho odrůd na výběr. Ovocné stromy nedávají jen chutné ovoce, ale zkrášlují zahradu svými květy a barevnými kontrasty a poskytují životní prostor nejen vám, ale také zvířatům, ptákům a hmyzu.

Ovocné stromy rostou relativně pomalu, avšak přihlížet, jak se vyvíjejí, přináší mnoho radosti a již po několika málo letech se můžete těšit na první úrodu.

Prodej jabloní a hrušní

Prodej ovocných stromků zahrnuje jabloně odolné jarním mrazům, rezistentní jabloně vůči strupovitosti, nebo jabloně do vyšších poloh.

U nás najdete také hrušně do vyšších poloh, případně asijské hrušně.

Ovocné stromky švestek, slivoní a rynglí

Z dalších sazenic ovocných stromků si můžete vybrat také švestky vhodné na pálení, samosprašné slivoně tolerantní šárce, případně ryngleblumy a další.

Další druhy ovocných stromků

V nabídce máme také samosprašné meruňky odolné mrazu v době květu, broskvoně jdoucí dobře od pecky, rybíz, angrešt rezistentní padlí, višně, třešně odolné červivosti, nebo třešně, které nepukají za deštivého počasí.

Výběr podnože pro ovocné stromky

Naše ovocné stromky jsou roubované na široké paletě podnoží, aby jste si mohli vybrat stromek přesně do Vašich podmínek. Podívejte se, jak na prodej ovocných stromků. nebo jaké ovocné stromky do malé zahrady.