Prodej medu od včelařeProdej medučeský domácí med přímo od včelaře.

Získáte ekologicky čistý produkt, neboť naše včely sbírají med na nedotčených loukách, sadech a v lesích. Chemicky ošetřované zemědělské plochy se v širokém okolí našich stanovišť prakticky nevyskytují. Rovněž naše úly jsou vyrobeny z netoxických látek vhodných pro chov včel a pro vytáčení používáme moderní elektronicky řízený medomet z potravinářského nerezu.

Prodej medu a jeho stáčení

Prodáváme surový med, je to raw potravina. Na rozdíl od toho potravinářsky zpracovaného je filtrován jen hrubě. Proto obsahuje veškeré hodnotné látky včetně pylu, který je důležitý zejména pro posílení imunity organismu. V žádném případě při případném ztekucení nepřekračujeme teplotní limity nutné pro zachování živin a důležitých enzymů. Pomáhají nám při tom elektronicky řízené ohřívače.

Úly máme uzpůsobeny tak, aby bylo možno vytáčet jednodruhový med. Můžete si tak vybrat z celé řady druhů, neboť každý druh má své jedinečné vlastnosti. Že jej vytáčíme až je dostatečně vyzrálý a neobsahuje žádné přidané látky je u nás jako u každého poctivého včelaře samozřejmostí.

Díky rodinné povaze našeho včelařství můžete mít takto vysoce kvalitní med s jedinečnou chutí za velmi příznivé ceny, protože prodej našeho medu není zatížen marží obchodníků ani zpracovatelských firem.

Prodej medu od včelaře – Zjistěte více o tom, jak připravujeme med k prodeji a jak se staráme o naše včely.