Svíčky z včelího voskuNaše svíčky z včelího vosku jsou vyráběné z přírodního včelího vosku bez jakýchkoli přísad.

Včelí vosk je několikrát šetrně pročištěn tepelným zpracováním a filtrací bez použití chemikálií. Výsledkem je včelí vosk vynikající kvality, který dodává svíčkám krásnou medovou barvu.

Svíčky z včelího vosku jsou čistě přírodní

Nádherně voní po medu a po zapálení hoří čistým plamenem bez kouře. Na rozdíl od běžných svíček neprodukují žádné karcinogenní látky.

Pro odlévání těchto svíček je nezbytné, aby vosk, který jsme vytavili ze včelích plástů, byl dokonale čistý, bez příměsí a bez zbytkové vody. Jinak svíčky prskají, nebo zhasínají. Docílit čistého vosku je asi na celém procesu výroby svíček nejtěžší úkol.

Rozmanitost tvarů a motivů svíček

Vyrobit svíčku odléváním ze včelího vosku do formy vyžaduje především čas, trpělivost a trochu zručnosti. Pracuje se při tom s horkým voskem a nalévací otvory jsou dosti malé. Včelí vosk je vzácný přírodní materiál a je nutné s ním zacházet opatrně. Nesmí být prudce zahříván, aby nedošlo k jeho vznícení. Nejsnazší je tavit vosk ve vodní lázni.

Díky množství forem si můžete vybrat svíčky ornamentální, figurální, s květinovými vzory nebo naopak zcela hladké, ve tvarech typu válcové, kulaté i hranaté, vánoční svíčky, adventní svíčky, velikonoční svíčky, také plovoucí svíčky, tenké dlouhé svíčky a svíčky s motivy pro děti.

Prodej svíček z včelího vosku je vzácnou příležitostí, jak skloubit přírodní produkt s krásou a uměním lidského ducha. Přestože svíčky odléváme do forem, každá je originál díky ručnímu zpracování. Mezi výrobci svíček patříme k těm s největším sortimentem na trhu, kteří odlévají svíčky ze včelího vosku. Cena každé svíčky se neodvíjí ani tak od její složitosti, jako od váhy použitého včelího vosku.

Zjistěte, jak vyrábíme svíčky z včelího vosku odléváním do forem.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.