8 benefitů pro raw med v našem zdraví

V České republice je spotřeba rafinovaného cukru 33 kg na osobu a rok. To je vysoce nad průměr a ve srovnání s ostatními zeměmi patříme mezi ty s největší spotřebou cukru. Naštěstí si to lidé uvědomili a trend spotřeby cukru je u nás již mírně klesající. Ve snaze žít zdravěji lidé omezují jeho spotřebu a nahrazují jej umělými sladidly a nebo jinými alternativami (např. stévií). Z hlediska výživové hodnoty se nabízí ještě jedna cesta: raw med. Ten nejen že rafinovaný cukr nahradí, ale navíc má značný přínos pro zdraví konzumenta.

Podle nového výzkumu mohou být zdravotní přínosy obrovské, pokud snížíte svůj příjem rafinovaného cukru a nahradíte jej surovým medem.

(Pokračování textu…)

0 Comments

Jak poznat a kde koupit kvalitní med

V obchodech můžete koupit mnoho druhů medu, v různých cenových relacích. Příliš levné medy mohou mít původ mimo Evropskou Unii, pravděpodobně budou Ukrajinské nebo Srbské, dost často mohou pocházet z jižní Ameriky. V čem je riziko těchto medů? Jak poznat opravdu pravý kvalitní med? Je med od včelaře záruka? Je drahý med lepší? Kde koupit kvalitní český med?

(Pokračování textu…)

0 Comments

Konec obsahu

Více stránek není k dispozici