Jsme nevelké rodinné zahradnictví a včelařství, a proto věnujeme jak stromkům tak včelám tu nejvyšší možnou péči. V našem přehledném provozu má vše své nezastupitelné místo. Vážíme si každého zákazníka, nejraději jednáme individuálně a nikdy bychom se nesnížili k tomu, nabízet produkty nižší než výběrové kvality.

strom

Dodáváme kvalitní nové i klasické prověřené odrůdy ovocných stromků a keřů. Většinu stromků si necháváme roubovat na zakázku v prověřených zahradnických provozech a vybíráme při tom vhodné kombinace odrůd a jejich podnoží k Vaší nejvyšší spokojenosti.

chladírenský kontejner

Všechny stromky uchováváme v chladírenském kontejneru. Kontejner máme nonstop v provozu tak, aby měl všechen živý materiál dlouhodobě ideální skladovací podmínky. Díky tomu nedojde vlivem oteplení k jejich narašení, jak je tomu běžně při prodeji přímo ze školky nebo hobby marketu. Tak nemusíte mít ani při pozdější koupi obavy z toho, že bychom Vám dodali narašené stromky.

doprava

Po obdržení objednávky od Vás sazenice pečlivě zabalíme, aby byly dobře chráněny cestou k Vám. Zboží zasíláme dle Vámi zvolené dopravy poštou jako balík do ruky nebo balík na poštu. Můžete si také odebrat zboží přímo u nás.

Velkoobchod

Máte-li zájem o nákup většího množství zboží, po domluvě vše sami přivezeme až do Vašeho zahradnictví. Zboží máme pochopitelně skladem v mnohem větším počtu, než je vyčleněno pro maloobchodní eshop. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Výběr stromků podle specifických vlastností

V sortimentu máme také stromy do vyšších poloh a okrajových oblastí, do suchých míst, rezistentní odrůdy, odolné mrazu, samosprašné odrůdy, švestky odolné šárce, ovoce vhodné na pálení, sladké rezistentní angrešty a spoustu dalšího.

Sdílet

Napsat komentář